czwartek, 19 października 2017

111. Rzemieślnicze papiery wartościowe czyli słów kilka na temat Kuźni Rzeczy Kreatywnych w dolnośląskich mediach

Witam serdecznie!

Kilka tygodni temu zostałam zaproszona do pewnego projektu. Projektu, który skierowany jest do rzemieślników z obszaru województwa dolnośląskiego. Projekt Rzemiosło Nowe Rozdanie, bo o nim mowa, to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu. W całości finansowany  z budżetu województwa dolnośląskiego, obejmujący wsparcie rzemiosła w 2017 roku.

Projekt polega na wsparciu zmiany postrzegania zawodu rzemieślnika. Ma podkreślić jego nową rolę we współczesnym świecie. Ma pokazać, że tradycyjne zawody zmieniają swoje oblicze we współczesnym świecie i stają się początkiem zupełnie nowego podejścia do biznesu, biznesu przepełnionego kreatywnością i nowoczesnością. 

Obecnie rzemieślnictwo to alternatywa dla wielkich korporacji. Często wynika z rodzinnych tradycji, gdzie dany zawód był wykonywany od lat, a czasem pojawia się nagle, a ludzie - w przypływie nowej pasji - potrafią zmienić dotychczasowe życie zawodowe, aby wejść na nową drogę zawodową. 

Realizacją powyższego projektu - na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu - podjęła się Fundacja Wałbrzych 2000 we współpracy z Dolnośląską Izbą RzemieślnicząPowstał artykuł, w którym przeczytać możecie na temat mojej Kuźni Rzeczy Kreatywnych, do czego gorąco zachęcam. 
W chwili obecnej artykuły zostały opublikowane na następujących stronach:Wiem, że będą kolejne publikacje, w tym w prasie. 
Na pewno będę na bieżąco informować. :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Rajczakowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu! Zapraszam ponownie!