O mnie

Witam serdecznie!
Nazywam się Kasia Rajczakowska, a moja pasja to... sprawianie radości. Uwielbiam te chwile, gdy podczas odbioru zamówienia, klient nie kryje zadowolenia i bywa, że stanie jak zahipnotyzowany. Cudowne są momenty, kiedy osoba, która została obdarowana rekwizytem mojego autorstwa, kontaktuje się ze mną i opowiada, że podarowany np.ślubny exploding box krążył po sali weselnej jak satelita przez godziny, i czaruje. Te chwile przekonują mnie, że to, co stworzę jest super, bo fascynuje, zbliża być może ludzi do siebie i nastraja ich odpowiednio. Może nie zupełnie wszystko, ale jeśli tak to moje marzenia i akcje idą w górę👍!😊
Prywatnie jestem żoną i mamą, która ze swoimi mężczyznami zamieszkuje w niewielkim ale bardzo ładnym miasteczku pod Wrocławiem. Siechnice to takie miejsce na ziemi, które przyciągnęło nas swoją kameralnością, uniwersalnością i atrakcyjnymi terenami rekreacyjno-sportowymi, co zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu (wiosną i latem spotkać mnie można siedzącą na trawie z nożyczkami i kolorowym papierem w rękach). Ewoluują urbanistycznie, dosłownie z dnia na dzień, co widać gołym okiem.  Siechnice to miasteczko sympatycznych, entuzjastycznych, i mimo coraz większej liczby mieszkańców, dobrze zintegrowanych ludzi o rozmaitych talentach. Moim marzeniem jest otwarcie tu sklepu połączonego z warsztatem, gdzie każdy będzie mógł przyjść i przy pysznej kawie, capuccino, czekoladzie przy fachowym wsparciu stworzyć wyjątkowe pamiątki dla swoich bliskich. Cieszę się, że mam możliwość poznać tutaj wiele osób z ciekawymi pomysłami i zainteresowaniami, co jest dla mnie istotną motywacją w realizowniu planów, które narodziły się kilka lat temu i krok po kroku, staram się wprowadzić je w życie. 

Na koniec mała ciekawostka odnośnie mojego bloga. Otóż nazwę Kuźnia Rzeczy Kreatywnych wymyślił... mój mąż. Początkowo nie bardzo podobała mi się, ale po trzytygodniowym przysłowiowym "wierceniu dziury w brzuchu", zaczęłam się przekonywać i zaakceptowałam. Skarbie, dziękuję za podsunięcie pomysłu na nazwę! 
Zapraszam serdecznie do zaglądania na blog, a jeśli wybieracie się na uroczystość i poszukujecie oryginalnego prezentu, piszcie, dzwońcie, przygotuję coś wyjątkowego.

Kasia Rajczakowska