O mnie

Witam serdecznie!
Nazywam się Kasia Rajczakowska, a moja pasja to... sprawianie radości. Uwielbiam te chwile, gdy podczas odbioru zamówienia, klient nie kryje zadowolenia i uśmiecha się szeroko. Cudowne są momenty, kiedy osoba, która została obdarowana rękodziełem mojego autorstwa, kontaktuje się ze mną i opowiada, że podariwany exploding box krążył po sali weselnej przez dwie godziny, a zachwytom nie było końca. Te chwile sprawiają, że upewniam się, że to, co robię jest właściwe. Dodają mi skrzydeł!
Prywatnie jestem żoną mężczyzny, który nie od razu, ale dopiero po pewnym czasie zaczął pojmować moją pasję i jej uboczne skutki (m. in. przydasie pochowane w różnych miejscach mieszkania). Mało tego - zrozumiał i zaakceptował wydatki z nią związane do tego stopnia, że gdy wejdzie ze mną do sklepu z materiałami do rękodzieła, nie może przestać zachwycać się tymi wszystkimi maszynkami, maszynami (no przecież nie będzie się zachwycał różowymi kwiatuszkami! :P). Nasz rozbrykany, synek, również częściowo podziela moje zainteresowania już od momentu opanowania obsługi nożyczek, czyli od ok. 2 r. ż. i wykazuje pociąg do kolorowych papierów do scrapbooking'u, a zwłaszcza do ich cięcia. :)

Kuźnia Rzeczy Kreatywnych czyli efekty zamiłowania do handmade. Kreatywne exploding box'y oraz kartki okolicznościowe.
Na koniec mała ciekawostka. Nazwę bloga Kuźnia Rzeczy Kreatywnych wymyślił... mój mąż. Początkowo nie bardzo podobała mi się, ale po trzytygodniowym przysłowiowym "wierceniu dziury w brzuchu", zaczęłam się przekonywać i zaakceptowałam. Drogi mężu, dziękuję za podsunięcie pomysłu na nazwę!

Zapraszam serdecznie do zaglądania!