O mnie

Dzień dobry!

Cieszę się ogromnie, że odwiedzasz mój blog. Bardzo jest mi z tego powodu miło. 

Nazywam się Kasia Rajczakowska, a moja pasja to... sprawianie radości. Uśmiech, który wywołują moje projekty przekonuje mnie, że to, co robię ma sens i podoba się nie tylko mnie, ale przede wszystkim Obdarowywanym upominkami mojego autorstwa.

Prywatnie jestem żoną i mamą, która ze swoimi mężczyznami zamieszkuje w niewielkim ale bardzo ładnym miasteczku pod Wrocławiem. Siechnice to takie miejsce na ziemi, które przyciągnęło nas swoją kameralnością, uniwersalnością i atrakcyjnymi terenami rekreacyjno-sportowymi, co zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - wiosną i latem spotkać mnie można siedzącą na trawie z nożyczkami i kolorowym papierem w rękach. :) Ewoluują urbanistycznie, dosłownie z dnia na dzień, co widać gołym okiem.  Siechnice to miasteczko sympatycznych, entuzjastycznych i mimo coraz większej liczby mieszkańców, dobrze zintegrowanych ludzi o rozmaitych talentach. Moim marzeniem jest otwarcie tu sklepu połączonego z warsztatem, gdzie każdy będzie mógł przyjść i przy filiżance pysznej kawy lub herbaty, przy fachowym wsparciu, stworzyć własny upominek dla swoich bliskich. Krok po kroku doprowadzam do spełnienia tych planów.
A na koniec mała ciekawostka odnośnie mojego bloga. Otóż nazwę Kuźnia Rzeczy Kreatywnych wymyślił... mój mąż. Początkowo nie bardzo mi odpowiadała, ale po trzytygodniowym przysłowiowym "wierceniu dziury w brzuchu", dałam się przekonać - zaakceptowałam i pokochałam jak swoje. ;) :)  Skarbie, dziękuję za podsunięcie pomysłu na nazwę! 

Zapraszam serdecznie do śledzenia mojej papierowej twórczości...

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia  Rajczakowska