OFERTA

Ręcznie robione kartki, zaproszenia oraz upominki.


Wyjątkowa kartka okolicznościowa przygotowana  z wysokiej jakości materiałów, tj. ekologicznego kartonu o wysokiej gramaturze, bezkwasowych i bezdrzewnych papierów do scrapbooking'u. Delikatnie dekorowana bez dużej ilości warstw, co pozwoli na bezproblemowe umieszczenie jej w kopercie. Całość dodatkowo przeszyta ściegiem maszynowym. Treść życzeń oraz napis na okładce personalizowane pod kątem osoby, której będzie wręczona. W komplecie z kopertą. Idealny jako dodatek do prezentu. Cena 20 - 25 zł./ w zależności od użytych dodatków.


Zestaw składający się z warstwowo dekorowanej kartki okolicznościowej z przeszyciami maszynowymi, do której wykonania używane są wysokiej jakości materiały: ekologiczne karton oraz papiery do scrapbooking'u fanstastycze dodatki w postaci wycinanek z tekturki i/lub sklejki drewnianej, ręcznie robione kwiaty. Treść życzeń oraz napis na okładce personalizowany pod kątem osoby, której kartka zostanie wręczona. W zestawie z pudełkiem wykonanym z wysokogatunkowego eko-kartonu. Pudełko z okienkiem lub pełne, do wyboru. Wewnątrz dodatkowo kopertka na banknoty w prezencie. Idealny na prezent na wiele okazji. Cena 30 - 35 zł./ w zależności od użytych dodatków.Opcja 1. Składający się z kartki okolicznościowej (otwieranej klasycznie, w formacie DL lub kwadrat) w komplecie z pudełkiem z ekologicznego kartonu o wysokiej gramaturze. Kartka warstwowa, bogato dekorowana w oparciu o wysokiej jakości papiery do scrapbooking'u, ręcznie robione kwiaty czy świetne, tematyczne wycinanki z tektury czy sklejki drewnianej oraz inne, wyjątkowe dekoracje nadające kartce niepowtarzalny wygląd. Pudełko jest delikatnie udekorowane w tym samym stylu co kartka, tworząc wyjątkowy komplet. W komplecie z papierową eko-torebką. Wewnątrz pudełka dodatkowo kopertka na ew. banknoty w prezencie. 40 - 45./ w zależności od użytych dodatków.

Opcja 2. Na ten zestaw składa się kartka schodkowa. Bogato dekorowana  z użyciem dodatków stosownych do okazji oraz przy użyciu wysokiej jakości papierów do scrapbooking'u, ręcznie robionych kwiatów, tekturek lub dodatków ze sklejki drewnianej. Kartka w estetycznym pudełku, które przygotowywane jest z tego samego kartonu, co baza kartki. Wewnątrz - dodatkowo - kopertka na ew. banknoty w prezencie. 45 zł - 50./ w zależności od użytych dodatków.
Przejrzyj przykładowe kartki schodkowe>>

Opcja 3. Exploding box czyli eksplodujące pudełko. Ten wyjątkowy upominek wykonywany jest z kartonu o wysokiej gramaturze (taki sam jak wszystkie bazy kartek i pudełka), z papierów do scrapbooking'u wysokiej jakości, pięknych, wyjątkowych dodatków i ręcznie robionych kwiatów. Podobnie jak w przypadku każdej kartki z oferty, obecne są przeszycia maszynowe. 50 - 60 zł./ w zależności od użytych dodatków.


Opcja 1. Zaproszenie wykonane na bazie z ekologicznego kartonu. Kompozycja niezbyt warstwowa, aby mogło zmieścić się swobodnie do koperty. Przeszycia maszynowe. W sam raz, gdy potrzebujesz większą ilość. Idealne do rozesłania pocztą, ponieważ są lekkie i "płaskie", więc ewentualna wysyłka nie będzie generować wysokich kosztów. Cena 4.50 - 12 zł./ w zależności od użytych dodatków.

Opcja 2. Specjalne zaproszenie w wersji bogatszej - warstwowe, z przeszyciami maszynowymi, dodatkami w postaci tekturek i kwiatów ręcznie robionych. W komplecie z pudełkiem (z okienkiem lub pełne). Idealne, aby w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Święty dziecka czy Rodziców na Wasz ślub. Cena 20 zł.Chętnie zajmę się przygotowaniem innych papierowych pojektów, tj.: podziękowań dla gości weselnych, komunijnych czy dla gości uczestniczących w uroczystości przyjęcia Chrztu Świętego. oraz winietki na stół weselny czy etykietki na butelki z chłodnymi napojami czy alkoholem. Cena do ustalenia podczas kontaktu, bowiem zależy od stopnia zaawansowania oraz zamawianej ilości. 


Niebawem w ofercie:

- torebki z eko-papieru
- mini sztalugi do ekspozycji kartek okolicznościowych
- ręcznie robione, papierowe dodatki do tzw. słodkich stołów, np. piki do muffinków
czy toppery do tortów urodzinowych, girlandy z napisami - więcej informacji wkrótce.


Kartki okolicznościowe oraz zaproszenia przygotowuję na różne okazje. Aby móc kartkę  lub zaproszenie spersonalizować, standardowo proszę o podanie kilku informacji (imion, dat, nazwy miejscowości, itd.). Dokładam wszelkich starań, aby gotowa praca jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania i wzbudziła zachwyt w oczach Obdarowanego. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. W przygotowanie każdej z prac wkładam dużo serca. Korzystam z wysokiej jakości materiałów do scrapbooking'u wiodących producentów. Bazy kartek i pudełka przygotowywane są z tego samego kartonu dla zachowania spójności i estetyki pracy. 

Pudełka z eko kartonu o wysokiej gramaturze.

Masz własny pomysł, wizję kartki? Napisz mi o tym. Chętnie pomogę w realizacji.
Wystawiam paragon lub - na życzenie - fakturę VAT.